Sėdmaišiai MIDI BOSTON 0103

  • 108.90€

  • Be PVM: 90.00€

Galimi pasirinkimai  • Prekės kodas: 0103
  • Turime: 2-3 Days
  • Išmatavimai, cm: 82 x 93 x 80

Aprašymas:

Stilingi, ergonimiški ir itin patogūs sėdmaišiai Jūsų namams bei lodžijoms. Lietuva - kur lietūs lyja, todėl negalime nepaminėti svarbiausio TextileOutlet.lt sėdmaišių privalumo lietuviškoms vasaroms - atsparumo vandeniui bei drėgmei. 

 

Apie Boston audinį 
Boston - patvarus audinys, pasižymintis subtiliu dviejų tonų kontrastu ir ypač smulkia audimo faktūra. Šis audinys idealiai tinka naudoti namų, ofisų, kavinių ar kitoms erdvėms, kuriose sėdmaišiai bus naudojami itin dažnai. Audinio vidus įlaminuotas specialia, vandeniui nepralaidžia plėvele, o jo priežiūra nereikalauja daug pastangų. Vis dėlto, ryškiuosius Boston sėdmaišius vertėtų pasaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Dovanojame apsauginį užvalkalą!

Visi textileoutlet.lt produktai yra supakuoti į apsauginius užvalkalus, atitinkančius sėdmaišio dydį ir formą. Specialūs užvalkalai apsaugo sėdmaišius nuo pažeidimų, dulkių ar purvo transportuojant bei sandėliuojant iki sekančio sezono. Nemokamai pridedamo užvalkalo vertė – 15 eurų.
ROHS reikalavimus atitinkančios granulės supiltos į vidinį impilavimo maišą. Vidinis maišas užsegamas su užtrauktuku. Sėdmaišiui praradus savo pirminę formą,  tai yra granulėms susisėdėjus,  užpildą galite įsigyti ČIA.

Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, gali šiek tiek pablukti spalva.

 

Rašyti atsiliepimą

Atminkite: HTML nepalaikoma!
Blogai           Gerai