Sėdmaišiai mokykloms bei universitetams – TEXTILEOUTLET.LT

Sėdmaišiai mokykloms bei universitetams

Laisvalaikio erdvės švietimo įstaigų bibliotekose, koridoriuose ar menų klasėse neatsiejamos nuo patogių ir mobilių sėdmaišių. Visgi renkantis sėdmaišius viešosioms erdvėms keliama daug daugiau reikalavimų kokybei nei namų sėdmaišiams. Esame gamintojai ir galime užtikrinti ko gero aukščiausią siuvamų sėdmaišių audinių kokybę rinkoje. Susisiekite su mumis žemiau pateikta kontaktine forma ir mes pasiūlysime geriausią kainą.

AUDINIAI ATSPARŪS TRINČIAI

Audinius renkamės itin atidžiai, kad Jūsų perkami sėdmaišiai kuo ilgiau išlaikytų savo pirminę išvaizdą. Sėdmaišiams naudojami audiniai atitinka aukštą atsparumo trinčiai balą (daugiau nei 100 000 balų pagal tarptautinį Martindale standartą). Tai reiškia, kad sėdmaišiai gali būti naudojami viešose erdvėse, kur būriuojasi daugiau žmonių, vaikų, dažniau naudojami, transportuojami ar kilnojami iš vienos vietos į kitą – laisvalaikio erdvėms, vaikų žaidimų kambariams, mokykloms, universitetams ir kt.

martindiale aparatas

AUDINIAI ATSPARŪS VANDENIUI!

TextileOutlet.lt audiniai padengti specialia apsaugine plėvele, sukuriančia hidrofobinį sluoksnį, apsaugantį nuo greitos skysčių absorbcijos, užuot iškart absorbuojamas, vanduo kondensuojamas ant medžiagos paviršiaus. Tai duoda mums laiko minkštu skudurėliu ar popieriniu rankšluosčiu švelniai nuvalyti išsiliejusį
skystį.

atsparūs vandeniui sėdmaišiai

NAUJIENA

Dirbtinės odos MINI PUFAI/lagaminai – puikus sprendimas, kuomet reikia greitai ir kompaktiškai sutalpinti didelį būrį vaikų. Grupėje ar klasėje kiekvienas vaikas gali turėti individualų MINI PUFĄ, kurį atsinešęs į aktų salę ar kabinetą, patogiai prisėstų klausytis paskaitos, pamokos ar koncerto.

  • Ypač lengvas
  • Patogus nešti
  • Lengvai valomas
  • Atsparus abrazyviniam poveikiui

Specialiu poliuretano sluoksniu padengtas dirbtinės odos audinys yra ilgaamžiškas, atsparus abrazyviniam poveikiui, o išvaizda niekuo nesiskiria nuo tikros odos. Šio audinio sėdmaišius lengva prižiūrėti: nešvarumus ar dulkes užtenka nuvalyti drėgna kempinėle, nenaudojant aštrių valymo įrankių!

Užsisakant didesnius kiekius, taikomos nuolaidos!

POPULIARIAUSIOS FORMOS:

Lašas Melva Arroyo Red
LAŠAS
Shell_Donau Raudona
SHELL
MIDI MIAMI Pistacija
MIDI
BOX Miami Ryški Vandens mėlyna
BOX

Ant Jūsų pasirinktų sėdmaišių galime išsiuvinėti logotipą ar mokymo įstaigos pavadinimą.

PRIE KIEKVIENO SĖDMAIŠIO DOVANOJAME SPECIALIUS UŽVALKALUS

Jeigu Jums aktualus sėdmaišių sandėliavimas, tiesiog užvilkite sėdmaišius specialiu audiniu, kuris apsaugo nuo saulės, purvo, dulkių ar drėgmės. Apsauginiai užvalkalai siuvami pagal sėdmaišio modelį, užsegami užtrauktuku, todėl lengvai nuimsite ir uždėsite atgal. Apsauginio užvalkalo vertė – 15€ ir jį pridėsime
nemokamai prie kiekvieno perkamo sėdmaišio!

Susisiekite su mumis ir mes padėsime išsirinkti sėdmaišius bei pasiūlysime specialią kainą, atsižvelgiant į perkamą produktų kiekį.