Textileoutlet.lt dovanų gidas: ką padovanoti tiems, kurie turi praktiškai viską? - TEXTILEOUTLET.LT
daugkartinis pirkinių krepšys

Textileoutlet.lt dovanų gidas: ką padovanoti tiems, kurie turi praktiškai viską?

Panašu, jog šiais metais pasiruošimas Kalėdoms bus iššūkis visiems, ką jau kalbėti apie dovanų paieškas, kai negali slampinėti po parduotuves! Textileoutlet.lt pasiruošę padėti išsirinkti dovanas artimiesiems vienoje vietoje: nuo praktiškų ir simboliškų aksesuarų naujus metus pasitinkant karantino režimu iki stilingų sėdmaišių jaukioms šeimos Kalėdoms namuose.

Dovana antrajai pusei

Rinkdami dovaną antrajai pusei paprasta nesivaržome paišlaidauti, ypač kai norisi nustebinti ir sukurti ypatingą nuotaiką. Populiariausia šių metų dovana textileoutlet.lt svetainėje – tai prabangūs veliūro sėdmaišiai SHELL, kurie ne tik kiekvieną dieną džiugins namiškius, bet ir nepaliks abejingų Jūsų svečių. Madingus, aptakių formų veliūro sėdmaišius lengva priderinti tiek klasikiniame, tiek šiuolaikiniame interjere. Sėdmaišiai puikiai išlaiko savo formą ir išsiskiria apgalvotomis detalėmis: nuo paslėptų užtrauktukų iki stilingų, patogių kišenių. Textileoutlet.lt parduotuvėje rasite net 8 skirtingų spalvų veliūro audinių sėdmaišius. Neutralios spalvos patiks mėgstantiems subtilumą ir eleganciją, o vandens mėlynumo ar garstyčių spalvos sužavės kūrybingas, energingas ir ryškias spalvas mėgstančias asmenybes.

tamsiai melynas sedmaisis
kalėdinių dovanų idėjos

DĖMESIO! Iki pat Kalėdų skelbsime akcijas skirtingų spalvų SHELL sėdmaišiams. Sekite mus ir gaudykite pasiūlymus!

Dovana mėgstantiems keliauti ar kurti jaukius namus

Ko gero universaliausia textileoutlet.lt dovana, kuri tiks ir daug keliaujantiems draugams, ir namuose
užsidariusiai močiutei, ir vairuojančiam kolegai – tai pledai transformeriai. Flisiniai, neutralių pilkšvų
atspalvių textileoutlet.lt pledai išskiria savo idėja: iš nedidelės pagalvėlės jie virsta dideliu, plonyčiu,
šildančiu pleduku. Pagalvėlė nėra didelė todėl ją patogu turėti po ranka kiekvienam atvejui: gamtoje,
kelionėje ar tiesiog terasoje vėsų vakarą.

kalėdinė dovana pledas
jaukus pledas

AKTUALU KALĖDOMS! Pledą šventiškai įpakuojame į textileoutlet.lt dėžutę.

kalėdinis įpakavimas

Simboliškos dovanos draugams ar kolegoms

Per Kalėdas bene kiekvienam tenka ieškoti simboliškų dovanų, kurioms nesinori išleisti daug pinigų, tačiau apgalvotų ir skirtų konkrečiam žmogui. Saugiausias variantas – valgomi produktai: saldainiai, sūriai ar vitaminai, tačiau 2020-ieji metai išskirtiniai, todėl simboliška dovana gali būti išties originali ir praktiška, kaip specialiame dėkle padovanotos naujutėlės daugkartinio naudojimo kaukės su grandinėle.

apsauginė veido kaukė

KALĖDINIS PASIŪLYMAS: 5 daugkartinių apsauginių veido kaukių rinkinys + 1 antracito spalvos arba balta grandinėlė + įdėklas kaukei. Viso 22 € vietoje 25 €.

Saldžias dovanas ar smulkmenas draugams padovanokite textileoutlet.lt daugkartiniame veliūriniame pirkinių krepšyje. Vandeniui atsparaus audinio stilingas krepšys ne tik gražiai atrodys po eglute, bet ir bus puikus kompanionas prekybos centre ar lekiant į svečius. Textileoutle.lt svetainėje rasite daugybę krepšių spalvų, kuriuos galite parinkti pagal asmenybės tipą ar pomėgius.

daugkartinis pirkinių krepšys

Dovanos išrankiems vaikams

Sunkiausia išrinkti dovaną vaikams, kurie žaislus mieliau iškeičia į kompiuterinius žaidimus ar knygą. Todėl tikrai neprašausite pro šalį padovanoję asmeninį sėdmaišį pradinukui ar paaugliui! Textileoutlet.lt MINI sėdmaišiai vaikams patinka ne tik todėl, kad yra labai patogūs, bet ir lengvi – juos paprasta kilnoti ir pernešti iš vienos vietos į kitą tiesiog paėmus už rankenėlės. Sėdmaišių audinys ypač tvirtas, atsparus trinčiai ir vandeniui, todėl jis gali būti naudojamas ne tik vaiko kambaryje, bet ir lauke vasaros metu. Textileoutet.lt MINI sėdmaišių pasirinkimas plačiausias visoje parduotuvėje. Daugybė vaikams patinkančių audinių: ryškių odinių ar neutralių tonų, kuriuos lengva priderinti kiekviename interjere.

KALĖDINIS PASIŪLYMAS: populiariausi MINI sėdmaišiai vaikams – tik 45€

MINI sėdmaišiai vaikams

Dovanos namams

Turite tradiciją per Kalėdas nusipirkti kažką naujo namų aplinkai bei jaukumui sukurti? Dar galite suspėti įsigyti puikias dovanas visai šeimai – textileoutlet.lt gultus! Terasose, balkonuose ar tiesiog kieme šie gultai tiesiog nepakeičiami vasarą, o žiemą gali keliauti į namų visų. Nuo šiol asortimentą papildėme ir juodos bei samanų spalvos audinių gultais.

KALĖDINIS PASIŪLYMAS: textileoutlet.lt gultai – tik 45€

Į viršų