Apie mus


Esame šeimos tradicijomis paremta siuvimo įmonė, kuri kuria ir gamina įvairius tekstilinius gaminius (sėdmaišius, pufus, gultus, pagalvėles ir pan.), nuo vienetinių ir eksperimentinių produktų iki standartinių ir didelių kiekių. Produktai skirti tiek namų interjero jaukumui, tiek palankiai švietimo įstaigų ar biurų aplinkai sukurti.

Jau ilgus metus teikiame specializuotas siuvimo paslaugas interjero ir baldų pramonės kūrėjams, dizaineriams ir rūbų gamintojams padedame atlikdami sudėtingą mados gaminių sukirpimą, konsultuojame dėl tekstilinių produktų kūrimo ir gamybos. Bekompromisinis požiūris į kokybę ir gamybos organizavimą leido mums pelnyti tiek Lietuvos, tiek užsienio partnerių pasitikėjimą.

Savo veikloje vadovaujamės tvarios mados principais ir didelį dėmesį skiriame švarios gamybos ir aplinkosaugos praktikai, stengdamiesi minimalizuoti gamybinio proceso likučius.

Socialiai atsakinga įmonė

Įmonė savo praktikoje vadovaujasi tvarios mados principais ir stengiasi minimalizuoti gamybinio proceso likučius – iš audinių atraižų yra kuriami gaminami mažosios tekstilės kūriniai (pagalvėlės, piniginės, dėklai planšetėms, kompiuteriams ir pan.).

Aktyviai prisidėjome prie dizainerio Roberto Kalinkino ir Laisvės TV palaikymo akcijos medikams ir jiems jau pasiuvome tūkstančius kaukių.
Nuolat dalyvaujame įvairiose socialinėse ir paramos moterims akcijose.