Švietimo įstaigoms


Perkant didesnius kiekius, taikomos nuolaidos.

Labai dažnai iš švietimo įstaigų sulaukiame užklausų dėl individualių užsakymų ar tam tikros grupės sėdmaišių, todėl nusprendėme sudėti populiariausius pasirinkimus darželiams, mokykloms, neformaliojo švietimo įstaigoms ar laisvalaikio erdvėms.

NAUJIENA! Dirbtinės odos MINI PUFAI/lagaminai – puikus sprendimas, kuomet reikia greitai ir kompaktiškai sutalpinti didelį būrį vaikų. Grupėje ar klasėje kiekvienas vaikas gali turėti individualų MINI PUFĄ, kurį atsinešęs į aktų salę ar kabinetą, patogiai prisėstų klausytis paskaitos, pamokos ar koncerto.

 • Ypač lengvas
 • Patogus nešti
 • Lengvai valomas
 • Atsparus abrazyviniam poveikiui

Specialiu poliuretano sluoksniu padengtas dirbtinės odos audinys yra ilgaamžiškas, atsparus abrazyviniam poveikiui, o išvaizda niekuo nesiskiria nuo tikros odos. Šio audinio sėdmaišius lengva prižiūrėti: nešvarumus ar dulkes užtenka nuvalyti drėgna kempinėle, nenaudojant aštrių valymo įrankių!

Užsisakant didesnius kiekius, taikomos nuolaidos!

PUFAS BOX. Spalvingi, lengvi ir patogūs sėdėti tiek vaikams, tiek suaugusiems, todėl gali pakeisti tradicinius suoliukus aktų salėse ar klasėse. Siuvami iš pasirinktų audinių spalvų.

 • Ypač lengvas
 • Gali sėdėti ir vaikai, ir suaugę
 • Atsparus abrazyviniam poveikiui
 • Gali būti naudojami žaidimų erdvėse statyti bokštams, sienoms ar kitiems žaidimams.

Sėdmaišiai MINI. Vaikams pritaikyti klasikinės formos sėdmaišiai, kurių dizainą jau spėjo įsimylėti daugybė mūsų klientų. Sėdmaišiai ypač lengvi. Sertifikuotos granulės supiltos į specialų impilavimo maišą. Sėdmaišiai siuvami iš pasirinktų audinių.

sedmaisiai zaidimu kambariams

 • Ypač lengvas pernešti
 • Gali sėdėti ir vaikai, ir suaugę
 • Atsparus drėgmei
 • Atsparus abrazyviniam poveikiui

TextileOutlet.lt sėdmaišių audiniai pasižymi dideliu atsparumu trinčiai!

Mesti, šokti, užšokti, užlipti, atsisėsti, tįsti, nešti, kelti, patraukti, pašokinėti – TextileOutlet.lt sėdmaišių audiniai gali atlaikyti bet kokias veiklos formas, nes audinių atsparumas siekia daugiau nei > 100 000 Martindale balų (nuoroda). Tokie audiniai pritaikyti komercinėms, viešoms patalpoms.

martindiale aparatas

TextileOutlet.lt sėdmaišių audiniai atsparūs vandeniui ir lengvai valomi!

Juk mes kalbam apie vaikus: išpiltas gėrimas, sutrintas šokolado gabaliukas, purvini batai – šios situacijos neišvengiamos. TextileOutlet.lt audiniai padengti specialia apsaugine plėvele, sukuriančia hidrofobinį sluoksnį, apsaugantį nuo greitos skysčių absorbcijos, užuot iškart absorbuojamas, vanduo kondensuojamas ant medžiagos paviršiaus. Tai duoda laiko minkštu skudurėliu ar popieriniu rankšluosčiu švelniai nuvalyti išsiliejusį skystį. Audiniai taip pat lengvai valomi drėgna kempinėle ar šlapio valymo siurbliu.

atsparūs vandeniui sėdmaišiai

SUSIDOMĖJOTE? SUSISIEKITE SU MUMIS!

Kontaktai


Laisvalaikio erdvės švietimo įstaigų bibliotekose, koridoriuose ar menų klasėse neatsiejamos nuo patogių ir mobilių sėdmaišių. Visgi renkantis sėdmaišius viešosioms erdvėms keliama daug daugiau reikalavimų kokybei nei namų sėdmaišiams. Esame gamintojai ir galime užtikrinti ko gero aukščiausią siuvamų sėdmaišių audinių kokybę rinkoje. Susisiekite su mumis žemiau pateikta kontaktine forma ir mes pasiūlysime geriausią kainą.

POPULIARIAUSIOS FORMOS:

Lašas Melva Arroyo Red Shell_Donau Raudona
MIDI MIAMI Pistacija BOX Miami Ryški Vandens mėlyna

Ant Jūsų pasirinktų sėdmaišių galime išsiuvinėti logotipą ar mokymo įstaigos pavadinimą.

PRIE KIEKVIENO SĖDMAIŠIO DOVANOJAME SPECIALIUS UŽVALKALUS

Jeigu Jums aktualus sėdmaišių sandėliavimas, tiesiog užvilkite sėdmaišius specialiu audiniu, kuris apsaugo nuo saulės, purvo, dulkių ar drėgmės. Apsauginiai užvalkalai siuvami pagal sėdmaišio modelį, užsegami užtrauktuku, todėl lengvai nuimsite ir uždėsite atgal. Apsauginio užvalkalo vertė – 15€ ir jį pridėsime
nemokamai prie kiekvieno perkamo sėdmaišio!

Susisiekite su mumis ir mes padėsime išsirinkti sėdmaišius bei pasiūlysime specialią kainą, atsižvelgiant į perkamą produktų kiekį.