Verslui


Jeigu esate pramogų, švietimo, maitinimo ar kitų verslo sektorių atstovai, turime Jums paruošę argumentų, kodėl verta rinktis būtent TextileOutlet.lt sėdmaišius. Esame gamintojai, todėl komunikuoti, dalintis patirtimi ir derėtis galime tiesiogiai – be jokių tarpininkų! Susisiekite su mumis žemiau pateikta kontaktine forma.

Kodėl verta rinktis TextileOutlet.lt sėdmaišius?

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS AUDINIAI

Audinius renkamės itin atidžiai, kad Jūsų perkami sėdmaišiai kuo ilgiau išlaikytų savo pirminę išvaizdą. TextileOutlet.lt sėdmaišiams naudojami audiniai atitinka aukštą atsparumo trinčiai balą (daugiau nei 80 000 balų pagal tarptautinį Martindale standartą). Tai reiškia, kad sėdmaišiai gali būti naudojami viešose erdvėse, kur būriuojasi daugiau žmonių, vaikų, dažniau naudojami, transportuojami ar kilnojami iš vienos vietos į kitą – ofisams, barams, kavinėms, laisvalaikio erdvėms, vaikų žaidimų kambariams, mokykloms, universitetams ir kt.

TextileOutlet.lt sėdmaišių priežiūra taip pat nereikalauja daug pastangų:

ATSPARŪS VANDENIUI AUDINIAI

Galime patikinti, kad nereikės baimintis dėl išpiltų gėrimų. Audinys įlaminuotas specialia plėvele, todėl gretai neperšlaps net jei Jus užklups netikėtas lietus ar aptaškys baseino vanduo –  lašeliai nutekės kaip nuo žąsies plunksnos.

ATSPARŪS SAULEI AUDINIAI

TextileOutlet.lt asortimente rasite audinių, kurie turi itin aukštą atsparumo saulei balą, todėl galite drąsiai rinktis ir ryškesnių spalvų lauko sėdmaišius, nesibaimindami, jog terasoje ar balkone jie greitai nubluks nuo tiesioginių saulės spindulių.

CIGARETĖS NUORŪKAI ATSPARŪS AUDINIAI

Perkant lauko sėdmaišius maitinimo ar laisvalaikio įstaigose – svarbus atsparumo ugniai klausimas. Apie tai taip pat pagalvojome, todėl sėdmaišio tikrai nesugadins nejučia nukritę smilkstančios cigaretės ar smilkalų pelenai.

 

SUVINĖJAME LOGOTIPUS BEI VARDINIUS UŽRAŠUS

Ant Jūsų pasirinktų sėdmaišių galime išsiuvinėti logotipą, ženklą, vardą ar kitą norimą užrašą. Siuvinėti rekomenduojame ant kišenės arba bet kurioje kitoje vietoje ant atskiro audinio (kaip emblemą). Taip siuvinėjame todėl, kad nesubadytume audinio, kuris vidinėje dalyje įlaminuotas specialia plėvele, ir išlaikytume audinio kokybę bei atsparumą vandeniui. Būtent dėl šios priežasties negalima spauda ant sėdmaišių audinių, nes karštis gali pažeisti vidinę plėvelę.
Išsiuvinėtas tekstas atrodo prabangiai, yra ilgaamžis. Kaina ir gamybos terminai derinami individualiai
SVARBU! Siuvinėjant negalimi spalvų išliejimai. Rekomenduojame naudoti vieną, dvi spalvas.

Minimalus siuvinėjimo užsakymo kiekis – 2 sėdmaišiai.

sedmaisiai su logotipu

sedmaisiai verslui

PRIE KIEKVIENO SĖDMAIŠIO DOVANOJAME SPECIALIUS UŽVALKALUS

Jeigu Jums aktualus sėdmaišių sandėliavimas, ypač pasibaigus kavinės, restorano, parko ar kitų erdvių darbo valandoms, tiesiog užvilkite sėdmaišius specialiu audiniu, kuris apsaugo nuo saulės, purvo, dulkių ar drėgmės. Apsauginiai užvalkalai siuvami pagal sėdmaišio modelį, užsegami užtrauktuku, todėl lengvai nuimsite ir uždėsite atgal. Apsauginio užvalkalo vertė – 15€  ir jį pridėsime nemokamai prie kiekvieno perkamo sėdmaišio!

Susisiekite su mumis ir mes padėsime išrinkti sėdmaišius Jūsų verslo poreikiams bei pasiūlysime specialią kainą, atsižvelgiant į perkamą produktų kiekį.

KONTAKTINĖ FORMA

Viktorija

Labas! Esu Viktorija, TextileOutlet.lt prekės ženklo įkūrėja! Parašykite man ir aš 24 valandų bėgyje su Jumis susisieksiu bei pateiksiu tik Jums paruoštą individualų pasiūlymą!