Martindale ciklai: ką reiškia šalia žymimi skaičiai?


Jeigu spėjote susipažinti su mūsų produkcija, greičiausiai jau pastebėjote prie sėdmaišių audinių aprašymų žymimus skaičius su užrašu „Martindale ciklai“. Ką tai reiškia?

Martindale skalė yra pripažįstama kaip tarptautinis audinio atsparumo trinčiai standartas, todėl šį terminą puikiai žino kiekvienas baldų gamintojas. Audinių tvirtumo rezultatai gaunami atliekant bandymus su specialiu „Martindale“ prietaisu: kuo audinys tvirtesnis, tuo didesniu ciklų balu (skaičių kombinacija) vertinamas. Labai svarbu atkreipti dėmesį į Martindale rodiklius, kai renkatės audinius ypač intensyvaus naudojimo baldams ar sėdmaišiams!

Kaip tai veikia?

Bandomasis audinys yra įtempiamas ir uždedamas ant apatinių „Martindale“ įrenginio plokščių. Mažesni diskeliai iš šukuotinės vilnos sukamaisiais judesiais trinami į bandomąjį audinį. Vienas sukamasis judesys lygus 1 ciklui. Audinys tikrinamas kas 1000 ciklų ir trinamas tol, kol nusidėvi: nutrūksta du siūlai ar pastebimai pasikeičia išvaizda, pavyzdžiui, prarandama spalva. Bandymų rezultatai pateikiami kaip 1000 ciklų balas. Kuo didesnis šis balas, tuo audinys stipresnis ir ilgaamžiškesnis.

TextileOutlet.lt lauko sėdmaišiai siuvami iš ypač patvarių ir trinčiai atsparių audinių, atlaikančių daugiau nei 80 000 ciklų!

Kaip veikia „Martindale“ įrenginys, galite pamatyti čia:

O dabar, dar šiek tiek apie Martidale skalės suskirstymą ir audinių atsparumą trinčiai:

Martindale ciklai Audiniai
6000 -10 000 Rekomenduojama dekoratyviniams aksesuarams.
10 000 – 15 000 Audiniai skirti lengvam naudojimui buityje. Audinys pagamintas iš plonų verpalų, todėl turėtų būti valomas sausu būdu.
15 000 – 25 000 Rekomenduojama ne kasdienės paskirties namų baldams ir aksesuarams.
25 000 – 30 000 Tinka itin dažno naudojimo namų baldams.
> 30 000 Tinka komercinėms, viešoms patalpoms, kuriose baldais naudojasi ypač daug žmonių (bibliotekoms, lauko kavinėms, barams, mokykloms, darželiams ir pan.).

Ieškodami aukščiausios kokybės tekstilės, mes atrinkome tuos audinius, kurie pasižymėtų ypač aukštu atsparumu trinčiai. Tai reiškia, jog nusipirkę TextileOutlet.lt sėdmaišį būsite garantuoti, kad laikui bėgant audinys nepraras savo pirminės išvaizdos.  Iš pažiūros niekuo nesiskirianti tekstilė ypač tvirta, todėl puikiai tiks namuose, kur nuolat sukiojasi augintiniai, žaidžia vaikai bei viešose erdvėse, kuriose lankosi daug žmonių.  Ypač aukštą ciklų skaičių atlaikantys  tekstiliniai audiniai atsparūs netgi katės nagams!

Rekomenduojame šiuos TextileOutlet.lt sėdmaišių kolekcijos audinius:

 

MIAMI audinio sėdmaišių Martindale balai > 80 000

 

ORLANDO audinio sėdmaišių Martindale balai > 80  000

 

BOSTON audinio sėdmaišių Martindale balai > 60  000

PU LEATHER audinio sėdmaišių Martindale balai > 80  000

Svarbu! Martindale testas skirtas įvertinti audinio atsparumą abrazyviniam poveikiui, tad nusidėvėjimui įtakos gali turėti kiti veiksniai, kaip chemikalai, kuriais valoma ar skalbiama tekstilė, UV spindulių poveikis.

TextileOutlet.lt rekomenduoja! Mėgaujantis saulės voniomis produkciją pridenkite rankšluosčiu: taip išvengsite produkto ištepimo prakaitu ar kremu nuo saulės, kurį išvalyti gali prireikti spec. valymo priemonių. Jei gaminio nenaudojate, užvilkite apsauginį maišą, kuris pridedamas prie kiekvieno sėdmaišio.