Grąžinkite per 14 d.

Daugiau apie Grąžinimą

Saugus atsiskaitymas

Saugus atsiskaitymas per Paysera

Nemokamas pristatymas

Lietuvoje perkant už 150€ ir daugiau!

Populiariausios prekės

Sėdmaišis Lašas 02222

Sėdmaišis Lašas 02222

108.90€ Be PVM: 90.00€
Piniginė - kosmetinė Polinesia 01821

Piniginė - kosmetinė Polinesia 01821

11.20€ Be PVM: 9.26€
SUNU GULTAS 02827

SUNU GULTAS 02827

121.00€ Be PVM: 100.00€

Vasarą mūsų šeimos gyvenimas keliasi į terasą, žiemą - į namų vidų, o textileoutlet.lt sėdmaišiai keliauja visur su mumis. Mes rinkomės pilkus audinių atspalvius, tad modernūs, formą išlaikantys sėdmaišiai padėjo sukurti tvarkingą ir ypač stilingą Kalinkinų terasą - draugų traukos centrą. Po vasaros sezono esam ypač patenkinti sėdmaišių kokybe ir puikiai išsilaikiusiu audiniu. Neabejodamas rekomenduoju ir palaikau Lietuvos kūrėjus - textileoutlet.lt!

Robertas Kalinkinas

Dizaineris

Labiausiai mane papirko sėdmaišių lengvumas: juos lengva pernešti iš vienos vietos į kitą. Mano mėgstamiausias modelis - textileoutlet.lt gultai, ant kurių galima išsitiesti poilsiui po intensyvios darbo dienos ar pasideginti nuosavoje terasoje. Rekomenduoju!

Agnė Kalinkina

Dizainerė

Su textileoutlet.lt pirmą kartą susidūriau ieškant sėdmaišių organizuojamai vaikų vasaros stovyklai. Lengvi, patogūs ir ryškūs viskas, ko reikia energingiems ir kūrybingiems vaikams. Ačiū textileoutlet.lt už tai, kad kurdami nepamiršta ir vaikų! Beje, dabar sėdmaišiai puikiai tarnauja ir mano studijoje!

Donata Virbilaitė

Daininkė / modelis

Gavome sėdmaišius! Jie NEREALŪS!!! Aukštos kokybės medžiaga, pasiuvimas, apgalvota kiekviena detalė... Pilnai užpildytas. Bijojau dėl spalvos, kad bus per šviesūs, bet spalva tobula!! Labai džiaugiamės. Ačiū už dovanėlę, tikrai panaudosime ir ją! Sėkmingų tolimesnių darbų!

Dovilė Jankevičienė

Vadovė

Textile outlets products are incredibly versatile. The hand bag it's a 24hrs companion. Fom a practical, resistant and spacious shopping bag during the week, transforms into the coolest beach bag in the weekend. Easily fits 2 towels, sun cream, favourite books, magazines and yes, why not... A nice bottle of Prosecco too! Stilish, ecologic, and easily foldable, take always with you. Wallets are really good for any use: excellent travel beauty cases for your toiletries or in the larger size for razors or brushes. Undoubtly, the coolest and unique mobile cases too. Great products, great quality, great value. Don't miss!

Francesco Ciani

Manager