Textileoutlet.lt dovanų gidas


Kiekvienais metais pasiruošimas Kalėdoms, lyg iššūkis visiems! Kokią dovaną parinkti artimąjam, kaip ją supakuoti, kur laikyti, kad liktų neatrasta iki pat Kalėdų ryto. TextileOutlet.lt pasiruošę padėti išsirinkti dovanas artimiesiems vienoje vietoje: nuo praktiškų ir simboliškų aksesuarų iki stilingų sėdmaišių jaukioms šeimos Kalėdoms namuose.

Dovana antrajai pusei

Rinkdami dovaną antrajai pusei paprastai nesivaržome paišlaidauti, ypač kai norisi nustebinti ir sukurti ypatingą nuotaiką. Populiariausia šių metų dovana TextileOutlet.lt svetainėje – tai prabangūs veliūro sėdmaišiai SHELL, kurie ne tik kiekvieną dieną džiugins namiškius, bet ir nepaliks abejingų Jūsų svečių. Madingus, aptakių formų veliūro sėdmaišius lengva priderinti tiek klasikiniame, tiek šiuolaikiniame interjere. Sėdmaišiai puikiai išlaiko savo formą ir išsiskiria apgalvotomis detalėmis: nuo paslėptų užtrauktukų iki stilingų, patogių kišenių. Textileoutlet.lt parduotuvėje rasite net 8 skirtingų spalvų veliūro audinių sėdmaišius. Neutralios spalvos patiks mėgstantiems subtilumą ir eleganciją, o vandens mėlynumo ar garstyčių spalvos sužavės kūrybingas, energingas ir ryškias spalvas mėgstančias asmenybes.

tamsiai melynas sedmaisis

kalėdinių dovanų idėjos

Simboliškos dovanos draugams ar kolegoms

Saldžias dovanas ar smulkmenas draugams padovanokite TextileOutlet.lt daugkartiniame veliūriniame pirkinių krepšyje. Vandeniui atsparaus audinio stilingas krepšys ne tik gražiai atrodys po eglute, bet ir bus puikus kompanionas prekybos centre ar lekiant į svečius. TextileOutlet.lt svetainėje rasite daugybę krepšių spalvų, kuriuos galite parinkti pagal asmenybės tipą ar pomėgius.

daugkartinis pirkinių krepšys

 

Dovanos išrankiems vaikams

Sunkiausia išrinkti dovaną vaikams, kurie žaislus mieliau iškeičia į kompiuterinius žaidimus ar knygą. Todėl tikrai neprašausite pro šalį padovanoję asmeninį sėdmaišį pradinukui ar paaugliui! TextileOutlet.lt  MINI sėdmaišiai vaikams patinka ne tik todėl, kad yra labai patogūs, bet ir lengvi – juos paprasta kilnoti ir pernešti iš vienos vietos į kitą tiesiog paėmus už rankenėlės. Sėdmaišių audinys ypač tvirtas, atsparus trinčiai ir vandeniui, todėl jis gali būti naudojamas ne tik vaiko kambaryje, bet ir lauke vasaros metu. Textileoutet.lt MINI sėdmaišių pasirinkimas plačiausias visoje parduotuvėje. Daugybė vaikams patinkančių spalvų: ryškių ar neutralių tonų, kuriuos lengva priderinti kiekviename interjere.

 

MINI sėdmaišiai vaikams

 

Dovanos namams

Turite tradiciją per Kalėdas nusipirkti kažką naujo namų aplinkai bei jaukumui sukurti? Dar galite suspėti įsigyti puikias dovanas visai šeimai – TextileOutlet.lt  gultus! Terasose, balkonuose ar tiesiog kieme šie gultai tiesiog nepakeičiami vasarą, o žiemą gali keliauti į namų vidų. 

 

Lengvo dovanų pasirinkimo ir gražių švenčių Jums linki TextileOutlet.lt komanda!